Ela
RSS
sobota, 31 stycznia 2015
Praga

Praga jest cudna. Nim wyruszyliśmy w drogę powrotną, to już tęskniłam za tym miastem.

Fajnie,że zimą, gdyż mało turystów, fajnie, że mieszkanie na starówce, bo każde wyjście z hotelu było spacerem po uroczych uliczkach, fajnie,że Praga, bo było to nasze marzenie od lat.

Parę fotek:

Dziękuję bardzo za życzenia z okazji nasze 30-stej rocznicy ślubu.

Mój syn zwrócił mi uwagę,że z tekstu w poprzednim wpisie nie wynika, że choinki robiłam sama. Naprawiam błąd …......robiłam je sama.

 

23:44, elzbieta.morawiec
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 19 stycznia 2015
30 LAT

Święta w tym roku przeminęły mi niezwykle szybko. Bardzo starałam się by były tradycyjne, ale bez bliskich osób, z którymi się spędzało każde Boże Narodzenie, od lat, to już nie to samo. Jestem wściekła na te obecne czasy, politykę, która rozmija się z interesem ludzi,kłamstwem nas osaczającym i brakiem perspektyw na przyszłość. Byłam patriotką....... ale czy jeszcze jestem?

Praca wysysa ze mnie wszystkie soki, perspektywa pracy do 67. roku życia powala marzenia o szczęśliwych latach swobody, wysokość prognozowanej emerytury daje do myślenia- gdzie moje składki?- a do tego same tragedie i nieszczęścia. I co dale? MUSZĘ WALCZYĆ O SZCZĘŚCIE

W tym roku wigilijny stół był udekorowany białymi choinkami. Oto i on oraz same choineczki

A teraz optymistycznie :

dzisiaj mija 30 lat od momentu zawarcia związku małżeńskiego.

10957 dni szczęścia z moim ukochanym Darkiem, któremu staram się ciągle wmówić, że wbrew wszystkim znakom na niebie i ziemi, jest romantycznym facetem. Słuchajcie, on naprawdę się bardzo stara i nawet już teraz znosi z cierpliwością powszechnie walające się po mieszkaniu motki, kłębki, farby,płótna i wiele innych konicznych do życia drobiazgów. Jest przy mnie zawsze gdy go potrzebuję i choć czasami marudny i „robi za bliźniaków” to i tak jest zabawny, miły i kochany.

Ale poplotkowałam!

Od męża dostałam biżuterię

Mnóstwo kwiatów od przyjaciół i rodziny


 

a 21-ego wyjeżdżamy do Pragi ( jest to prezent od naszych synów ). Romantyczne spacery po starówce....

Do zobaczenia.......

23:25, elzbieta.morawiec
Link Komentarze (5) »