Ela
RSS
czwartek, 20 stycznia 2011
26 lat temu.....

Właśnie,właśnie.........wczoraj obchodzliśmy z mężem kolejną, już 26-tą rocznicę ślubu. Jak zwykle uroczysta kolacja i miłe pocałunki, życzenia i cudowne uczucie,że mam wspaniałą rodzinkę.

Tak mało potrzeba by czuć się szczęśliwym.

Naszą cichą receptą na szczęście jest dbałość o to, by ta "druga połówka" była zadowolona, a skoro mąż dba o mnie to ja o niego...i tym sposobem jesteśmy tyle lat razem, choć charaktery mamy zupełnie różne ( mąż panna a ja bliźniak).

 

moja rodzinka

Kocham Was

20:48, elzbieta.morawiec
Link Komentarze (7) »
sobota, 15 stycznia 2011
Tak szybciutko

Dzisiaj wpadam na minutkę........zaraz idę robić pizzę. Ciasto już rośnie.

Cały ten tydzień był okropnie ciężki. Grypa, gorączka, poczułam, że mam mięśnie, a do tego totalne osłabienie na przemian z pracą do której, niestety, musiałam iść, spowodowały,że cieszę się z soboty jak małe dziecko.......i niech ta radość pozostanie jak najdłużej.

Pokażę Wam dokładniejsze zdjęcia obrączek do serwetek.

Bardzo dużą radość sprawiły mi komentarze........fajnie,że lubicie mnie odwiedzać i podoba się Wam mój internetowy zakątek twórczy.Bardzo dziękuję.

17:32, elzbieta.morawiec
Link Komentarze (3) »
niedziela, 09 stycznia 2011
Świąteczno-noworoczne podsumowanie.

Dzisiaj trochę świąteczych wspomnień i podziękowań.

1. wigilijny stół w tym roku był w kolorystyce biało-czerwonej.Wykorzystaliśmy zrobioną serwetę i dwa pasy materiału. Nowością są obrączki decoupage z ornamentem. Były one bardzo mozolnym wyzwaniem, szczególnie robienie ornamentu...ale się udało i mam tego 12 szt.

2. serweta zrobiona na szydełku... choć miałam problemy ze schematem, który wymagał modyfikacji;

3. choinka

4. serdecznie dziękuję za kartki z życzeniami; szczególnie Ewie (helksa) za własnoręcznie robiną kartkę oraz Zosi (zuli) za kartkę i śliczny prezent:

Dziękuję też za wszystkie życzenia przesłane pocztą mailową.

Wchodzimy w ten Nowy Rok z nadzieją na lepsze i oby tak też się stało. Tego właśnie z całego serca życzę wszystkim odwiedzającym bloga.

21:26, elzbieta.morawiec
Link Komentarze (3) »