Ela
Blog > Komentarze do wpisu
Jestem

 

Witam,

wróciłam i jestem cała.......Początek roku zaczął się dla mnie fatalnie. Jakieś rozterki i rozpacz po stracie wujka Czesława, nagła śmierć kolegi w wieku 38 lat, który pozostawiła dwie urocze maleńkie dziewczynki i żonę. Miał plany na wakacje, o których rozmawiał ze mną jeszcze w grudniu, zawsze uśmiechnięty i cieszący się życiem i nagle go nie ma.

Kruchość naszego życia jest tak duża, a nam wydaje się,że wszyscy ale nie my.

W poniedziałek wróciłam do domu ze szpitala. Jestem po kolejnej już operacji, obolała i bez sił.

Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie. Zaczyna się wiosna, a to jest zawsze motor do działania.

Z wiekiem jednak coraz trudniej jest mi się pozbierać po takich życiowych zakrętach.

Dobrze, że mam kochającą rodzinę i liczne grono oddanych przyjaciół. Jestem im bardzo wdzięczna za taką troskliwą opiekę i współczucie, a także modlitwę. Kocham ich wszystkich.

W szpitalu poznałam przeuroczą Dorotkę, która walczy o swoje dziecko. Bardzo bym chciała aby jej się udało i Was wszystkich tu zaglądających też proszę o wsparcie duchowe dla niej. Przegadałam z nią godziny i czułam się, jak byśmy znały się od lat.

Bardzo chce mi się malować i tworzyć, ale na to muszę jeszcze poczekać bo mam inne sprawy zawodowe na głowie.

Jeśli chodzi o robótki to udziergałam sobie swetrzysko z włóczki przywiezionej ze Szwecji, którą dostałam od mojej kuzynki. Dołożyłam trochę kolorowej nitki. Jutro będą fotki.

Obecnie kończę serwetę zaczętą w szpitalu.

 

 

środa, 30 marca 2016, elzbieta.morawiec

Polecane wpisy

  • Torty

    Powoli wracam do zdrowia, choć jest to proces dla mnie coraz trudniejszy. Początek roku jest w mojej rodzinie bardzo urodzinowy, a co za tym idzie ja realizuję

  • Urlop.........

    Wiecie co to jest „demencja pracownicza”? Jak tylko pojawiam się po urlopie w pracy, to po dwóch dniach już nie pamiętam, że byłam na urlopie. Tak t

  • Urlop !!!

    Moi kochani mam zamiar mieć urlop..........i mam ogromną nadzieję, że niezakłócony sprawami zawodowymi. Wylewa się ze mnie moje rozgoryczenie na nasz kraj, a to

Komentarze
2016/03/31 07:27:05
To prawda, że życie ludzkie jest tak kruche i ulotne... Bardzo przykre, jak muszą odchodzić ludzie młodzi, w pełni sił i planów. Sama tego doświadczyłam bezpośrednio na swojej skórze, więc serdecznie współczuję. A Ty wracaj szybciutko do zdrowia. Życzę wszystkiego dobrego :)
-
2016/03/31 21:35:01
Pozdrawiam serdecznie , życzę zdrowia Eluniu , dzięki za pamięć :)