Ela
Blog > Komentarze do wpisu
Radość na duszy

Wracając w czwartek do domu, przepracowana i z nadzieją, że wolne i trochę wypocznę,wstąpiłam na pocztę wysłać listy i odebrać awizo. Pani w okienku dość długo poszukiwała listu, w międzyczasie pytając mnie jakiej spodziewam się przesyłki, a ja zupełnie nieświadoma o co chodzi stwierdziłam,że nie wiem i po upływie paru minut stałam przed pocztą z korespondencją od Eli. Bardzo lubię takie miłe niespodzianki. To coś niesamowitego, że jest we Wrocławiu osoba, która potrafi pomóc człowiekowi na odległość i sprawić świat był bardziej kolorowy. Zobaczcie co otrzymałam:

Kosmetyczka ręcznie robiona

Kosmetyczka prześliczna. Chylę czoła za taką staranność i perfekcję wykonania. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Teraz z innej beczki, kilka wiosennych zdjęć z naszej działki. To jest cud i niewiarygodna moc lecznicza przyrody. Te widoki to terapia dla duszy,:

Forsycja

Migdałek

tulipany i żonkile

A teraz coś dla ciała. Dzisiaj ma 3 latka pewien mały przystojniak o imieniu Oskar, który bardzo lubi bawić się „ w gotowanie”. Zobaczcie co za niespodziankę mu naszykowałam:

 

zetaw do kuchni dla dziecka

fartuszek kuchenny

Dodawanie drobnostek i niewiekie zminy w mieszkaniu też poprawiają nastrój.

Jeszcze dwie podusie zrobione w tym celu.

Poduszka

podusie

Na koniec pochwalę się jeszcze otrzymanymi pocztówkami z Irlandii od siostry. Oczywiście są one ręcznie robione.

kartki ręcznie robione

Mam nadzieję,że uda mi się znaleść dzisiaj chwilę czasu na malowanie. 

Do następnego wpisu...pa,pa.

sobota, 02 maja 2015, elzbieta.morawiec

Polecane wpisy

  • Torty

    Powoli wracam do zdrowia, choć jest to proces dla mnie coraz trudniejszy. Początek roku jest w mojej rodzinie bardzo urodzinowy, a co za tym idzie ja realizuję

  • Fotki z poślizgiem

    Obiecałam Wam zdjęcia, więc dziś będzie do oglądania. Moja polanka krokusowa. Gdy było robione to zdjęcie to jeszcze znaczna cześć cebulek nie kwitła. Bardzo mi

  • Jestem

      Witam, wróciłam i jestem cała.......Początek roku zaczął się dla mnie fatalnie. Jakieś rozterki i rozpacz po stracie wujka Czesława, nagła śmierć kolegi

Komentarze
2015/05/02 09:22:41
Wcale się nie dziwię, że prezent Ciebie zachwycił - jest uroczy.
Niespodzianka dla małego kucharza super, mój prawie trzyletni wnusio niedawno podobny zestaw ode mnie otrzymał - u mnie w zestawie zamiast rękawic czapka szefa kuchni była.
Śliczne te Twoje podusie - koronki i materiał bardzo się lubią, i razem zawsze fajnie wyglądają.
Pozdrawiam serdecznie i więcej czasu na malowanie życzę:))
-
2015/05/02 11:22:40
Zestaw dla małego kucharza rewelacyjny! Przyroda potrafi zdziałać cuda, Elu wypoczywaj i ładuj akumulatory przy malowaniu:) Buziole dla Was.
-
2015/05/02 12:31:03
I taką uśmiechniętą i pełną życia chcę Cię oglądać na blogu i w życiu. Eluś :)
-
2015/05/02 19:39:41
Śliczny prezencik otrzymałaś. Prezent dla małego kucharza mnie zachwycił, jest świetny :) Z chęcią dodam Twojego bloga do ulubionych i będę często zaglądać. Zapraszam również do siebie :)